warsztaty - przypomnienie

ProfilePonieważ objęliśmy patronat medialny nad warsztatami obejmującymi trzy różne tematy, może warto przedstawić organizatora tych wydarzeń. O tym za chwilę, tylko krótko przypomnę: W trzech kolejnych linkach znajdziecie szczegóły i terminy tych wydarzeń. Jeśli ktoś jest zainteresowany, rejestracja za pomocą umieszczonych w artykule linkach uprawnia do 10% rabatu.

Poprosiliśmy Centrum Promocji Informatyki, żeby nam się przedstawiło nieco dokładniej i poniżej kilka słów od organizatora - o sobie.

O Centrum Promocji Informatyki

Centrum Promocji Informatyk jest firmą szkoleniową z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu wydarzeń z zakresu teleinformatyki i prawa. Rocznie organizuje ponad 120 spotkań szkoleniowo - konferencyjnych. Prowadzi szkolenia otwarte (wolny nabór uczestników z różnych instytucji i przedsiębiorstw) oraz szkolenia zamknięte na zlecenia różnych instytucji oraz pozyskane w trybie przetargu nieograniczonego.

Oferta wydarzeń organizowanych przez CPI jest przygotowywana w oparciu o zawarte w ankietach wnioski i komentarze uczestników, wychodząc w ten sposób naprzeciw potrzebom pracowników z różnych branż i sektorów gospodarki. Centrum Promocji Informatyki organizuje szkolenia kierowane do sektora finansowego, kultury oraz przemysłu i medycyny.

Znaczna cześć oferty CPI kierowana jest do przedstawicieli administracji publicznej, dla której dwa razy w roku organizuje Forum Informatyki w Administracji, będące jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarium.  Forum Informatyki w Administracji nie tylko daje możliwość poszerzenia wiedzy, zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami informatycznymi dedykowanymi pracownikom administracji publicznej, ale stanowi także niezapomnianą okazję do spotkania ze specjalistami oraz okazję do nawiązania nowych kontaktów. Jest to wydarzenie, które w pełni oddaje idee działalności CPI, którą  jest edukacja i integracja osób związanych z różnymi sektorami rynku w zakresie technik organizacyjnych i teleinformatycznych.

W kalendarium wydarzeń planowanych przez CPI nie brakuje także szkoleń i warsztatów dedykowanych pracownikom administracji centralnej i samorządowej. Śledząc najnowsze zmiany w przepisach oraz nowości technologiczne CPI poszerza na bieżącą swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom i wysokim wymaganiom swoich klientów. Potrzeby tej grupy docelowej oraz charakterystykę współpracy z przedstawicielami administracji centralnej CPI zdobyło również realizując szkolenia zamknięte na zamówienie różnych instytucji, bądź w wyniku wygranego przetargu publicznego. W tym największy projekt szkoleniowy zrealizowany w latach 2010-2011 dla Ministerstwa Gospodarki w wyniku wygranego przetargu na realizację cyklu szkoleń dla korpusu Służby Cywilnej w zakresie Oceny Skutków Regulacji.

Centrum Promocji Informatyki zapewnia najwyższy poziom oferowanych szkoleń przykładając ogromną uwagę do doboru wykładowców i trenerów, a także dba o profesjonalną organizację szkoleń i konferencji. Udział w szkoleniach i konferencjach oferowanych przez CPI to gwarancja zdobycia rzetelnej i aktualnej wiedzy.

Joomla templates by a4joomla