pastarchivesWprowadzenie - coś na kształt regulaminu

Nie wrzucamy całych artykułów, jeśli nie mamy zgody autora - wystarczy tyle treści, żeby zainteresować czytelnika, a do reszty odsyłamy wstawionym linkiem.

Jeśli publikujemy własny artykuł, dodajemy info, że jest to publikacja autorska.

Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą portal się rozwinie i uda nam się zachować w nim to, co cennego wypracowaliśmy już sobie na forum - wzajemną pomoc w codziennej pracy.


Pisząc komentarze, pamiętajmy żeby nie obrażać się nawzajem,  ani nie obrażać osób będących bohaterami publikacji tudzież ich autorami.

Jeśli mamy chęć na towarzyskie pogaduchy przenosimy się na forum - jest tam dość luźnych wątków.

Dłuższe polemiki między adwersarzami - również na forum.

Bierzemy pod uwagę, że portal jest w budowie i jednocześnie już działa - nie krzyczymy na funkcyjnych, nie strzelamy do nich - wszystkiego naraz zrobić się nie da, a ewentualne uwagi i wnioski racjonalizatorskie można przesłać na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszyscy pragnący publikować swoje autorskie artykuły na naszym portalu powinni wziąć pod uwagę, że powstał on w wyniku działania garstki zapaleńców, którzy tworzą i prowadzą go całkowicie społecznie i nie ma szans - przynajmniej na razie na wierszówkę.

Goście nie będący członkami Korpusu są jak najbardziej mile widziani.


Życzymy pomyślnego nawigowania

Zapaleńcy

Joomla templates by a4joomla