Pomożecie?

Profile

Niedawno informowaliśmy, że na portalu DSC rozpoczęły się prace modernizacyjne. Chociaż teraz szata jest zdecydowanie nowocześniejsza i chyba docelowo bardziej interaktywna, szybkość zmian nie jest rewelacyjna. Prawdopodobnie związane to jest i z tym, że sztandarowe narzędzie, które ma być jednym z jej elementów „Obywatel.gov.pl” też jest w powijakach i na razie niewiele oferuje usług.

 

Moim zdaniem fakt, iż trwa przebudowa nie jest wystarczającym usprawiedliwieniem i nawet teraz, jeśli portal ma być odwiedzany to musi tętnić życiem. Tymczasem aktualności jest tyle co kot napłakał. Nie ma również do tej pory kolejnego numeru Przeglądu Służby Cywilnej. Możemy jednak i my pomóc i włączyć się w tworzenie portalu.

 

Szef Służby Cywilnej Claudia Torres-Bartyzel zaprasza do współtworzenia strony:

 

Szanowni Czytelnicy, to nie ja, a Wy jesteście najważniejszymi osobami dla redakcji tej strony internetowej. To przede wszystkim Wasze oczekiwania powinny ją kształtować. Proszę wszystkich, którzy chcieliby się podzielić swoimi opiniami o zmianach lub zaproponować nowe rozwiązania o kontakt z Departamentem Służby Cywilnej. Wystarczy wysłać email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Joomla templates by a4joomla