Po wiedzę i umiejętności do KSAP

Profile

Portal DSC zachęca do zapoznania się z nową ofertą szkoleniową KSAP – jesień 2015 r. Oferta trzeba przyznać urozmaicona, bogata i niestety chyba dla bogatych. Albo ja już tak zubożałem, że 550 zł za jeden dzień szkolenia to dla mnie spora bariera. Warto jednak zapoznać się z ofertą, przygotować dobre argumenty „za” i porozmawiać z szefem. Może gdzieś tam jeszcze ma zaskórniaki na jesienne dokształcanie.

Zgłoszenia osób na szkolenia przyjmowane są poprzez Internetowy System Rejestracji na Szkolenia (ISRNS), który znajduje się pod adresem: www.ksap.gov.pl/isrns za pośrednictwem komórki kadrowo-szkoleniowej każdego z urzędów.

 

Co do zasady, rejestracji kandydata na szkolenie w ISRNS dokonać można najpóźniej do 7 dni kalendarzowych przed datą rozpoczęcia zajęć. Rezygnacja z udziału w szkoleniu może zostać dokonana nie później niż na 7 dni kalendarzowych przed datą rozpoczęcia zajęć. Po tym terminie Krajowa Szkoła Administracji Publicznej obciąży urząd delegujący uczestnika pełnymi kosztami szkolenia. Osoby indywidualne, które chcą skorzystać z oferty Szkoły lub pracownicy z urzędów, które nie mają swojego konta w ISNRS powinni skontaktować się z pracownikiem Ośrodka Rozwoju i Kształcenia Ustawicznego, który udzieli informacji na temat sposobu zgłaszania.

Wszystkie szkolenia zawarte w ofercie odbywają się w siedzibie Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie przy ul. Wawelskiej 56. KSAP nie zapewnia uczestnikom zakwaterowania oraz nie pokrywa kosztów związanych z dojazdem na szkolenie.

Ceny (są to ceny netto) obejmują udział w szkoleniu, przerwy kawowe i obiad oraz materiały szkoleniowe, które uczestnicy otrzymają podczas szkolenia lub w wersji elektronicznej przed lub po szkoleniu.

W celu zapoznania się z ofertą szkoleń można skorzystać:

z kalendarza szkoleń http://ksap.gov.pl/ksap/kalendarz-szkolen/2015-09

lub broszury w pdf http://ksap.gov.pl/ksap/sites/default/files/files/oferta_szkolen_jesien_2015.pdf

Przejrzałem i z kilku chętnie bym skorzystał. Niestety wątpię, czy mój aktualny pracodawca da się przekonać.  

 

Joomla templates by a4joomla