...i minirelacja z obchodów Dnia Skarbowości

ProfileNa stronie Ministerstwa Finansów w zakładce "Administracja Podatkowa" pojawiła się informacja o rozpoczęciu procesu opiniowania projektu strategii rozwoju Administracji Podatkowej na lata 2016-2010. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ - sam projekt (bez trzech ostatnich punktów)  możecie pobrać STĄD. A ja tradycyjnie muszę po swojemu... Miałam okazję wysłuchać prezentacji o tym projekcie w piątek; mimo to szczegółami (chociaż jest to wyciąg) poczułam się zaskoczona. Ale po kolei.
O samych obchodach i święcie skarbowców Wjawor pisał TUTAJ. Nie chciałabym się powtarzać, może odnotuję tylko, że Sala Kolumnowa była pełna, a w przemówieniach padały słowa o niełatwej pracy i o nadziei na podniesienie naszych wynagrodzeń (taką nadzieję wyraził jeden z dyrektorów izb). Czekałam cierpliwie na prezentację właśnie strategii, bo  ciekawiło mnie co jeszcze można wymyślić nowego w kontekście dotychczasowych zmian.
W samej strategii znajdziecie takie oto zdanie:
Dążymy do zbudowania Administracji Podatkowej, która jest:
PRZYJAZNA - pomocna i współpracująca, zorientowana na potrzeby klientów i pracowników oraz godna zaufania,
NOWOCZESNA - doskonaląca się, rozwijająca kanały komunikacji i narzędzia pracy,
PROFESJONALNA - efektywna i racjonalna w działaniu, obiektywna i odpowiedzialna w podejmowaniu decyzji, kompetentna i dbająca o rozwój pracowników
Poczytajcie sobie. Możecie też poczytać np. TUTAJ Przy okazji - możecie też  (na stronie MF zamieszczony został formularz) wziąć udział w konsultacjach i wyrazić swoją opinię na ten temat.
 
Joomla templates by a4joomla