...czekamy na nową odsłonę.

Profile

Pod koniec kwietnia br. zapytałem na naszych łamach o przewidywaną datę publikacji kolejnego Przeglądu Służby Cywilnej. Ten internetowy dwumiesięcznik dostarczał nam dawkę skondensowanych informacji o tym co się dzieje w służbie cywilnej. Przybliżał różne wydarzenia, konferencje, spotkania, które nas dotyczą, a czasem też w których uczestniczyliśmy. Na łamach PSC ukazywało się szereg kompleksowych opracowań dotyczących naszych codziennych zadań, obowiązków, prowadzonych projektów, a także interesujące kartki z historii służby cywilnej. Mogliśmy się nieco więcej dowiedzieć  o zamierzeniach Szefa Służby Cywilnej, o pracach prowadzonych w Departamencie Służby Cywilnej oraz działaniach Rady Służby Cywilnej. Niestety PSC zamilkł. W komentarzach do mojej poprzedniej notki otrzymaliśmy informację:

Paweł Mikusek:

Na nowy PSC przyjdzie jeszcze poczekać. Redakcja nie zamknęła łamów, ale opracowuje zupełnie nową formułę pisma. Sporo się dzieje w służbie, więc sporo się też dzieje w PSC.

I…

 

Na portalu DSC możemy się jeszcze dowiedzieć, iż:

Szanowni Państwo!

Zmienia się otoczenie służby cywilnej, zmienia się sama służba cywilna, pora zatem i na zmianę formuły wydawniczej naszego wydawnictwa, czyli „Przeglądu Służby Cywilnej”.
Aby umożliwić Państwu szerszy oraz szybszy dostęp do naszych materiałów, PSC stanie się multimedialnym wydawnictwem internetowym funkcjonującym jako podstrona Serwisu Służby Cywilnej. Będzie dostępny także na urządzeniach mobilnych.

Kolejne numery „Przeglądu…” będą budowane wokół zasadniczych dla służby cywilnej tematów. Podstawą każdego numeru będzie konferencja, podczas której będą prezentowane wytyczane przez służbę cywilną trendy. Czytelnicy będą mogli m.in. zapoznać się z wygłoszonymi i przygotowanymi w związku z konferencją materiałami, przejrzeć serwis zdjęciowy oraz przygotować własne informacje i komentarze do zamieszczenia na WWW. 
Korzystając z okazji, serdecznie dziękujemy wszystkim dotychczasowym Autorom i Czytelnikom „Przeglądu Służby Cywilnej”. Liczymy na Państwa pióro, przychylność i zainteresowanie.

Do zobaczenia w nowej odsłonie!
Redakcja

 

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przez pół roku nie odbyły się żadne ciekawe konferencje w naszej "branży", nie było nic interesującego czym DSC mógłby się podzielić z czytelnikami.

Nie pamiętam jak długo już ta informacja tam wisi. Ale nadal na nową odsłonę cierpliwie czekam.

Joomla templates by a4joomla