Wyniki postępowania kwalifikacyjnego 2015

Profile

Powoli staje się to tradycją, że uczestnicy postępowania kwalifikacyjnego muszą czekać na wyniki prawie dwa miesiące. Ale wreszcie są. Właśnie na stronie BIP KPRM opublikowano uchwałę zespołu sprawdzającego Nr 9 z dnia 17 lipca 2015 r. w sprawie uszeregowania zsumowanych wyników postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej w 2015 r.

W przypadku uczestników tegorocznego postępowania akty mianowania otrzymają  zatrudnieni w służbie cywilnej w dniu mianowania pracownicy służby cywilnej, którzy spełnili dwa warunki:

  • przeszli pomyślnie sprawdzian w toku ww. postępowania kwalifikacyjnego
  • uzyskali miejsce uprawniające do mianowania, tj. zmieścili się w limicie mianowań na dany rok (w 2015 r. wynosi on 200), przy uwzględnieniu w ramach limitu absolwentów KSAP, którzy w danym roku złożyli wniosek o mianowanie (w 2015 r. jest to 37 osób).

(spośród uczestników postępowania mianowane uzyskują więc tylko te osoby, które uzyskały w poniższym uszeregowaniu wyniki końcowe pozwalające na mianowanie wszystkich osób, które uzyskały analogiczne rezultaty końcowe bez konieczności przekroczenia ww. limitu mianowań)

Tym razem są to 163 osoby! - by wywalczyć mianowanie trzeba było uzyskać 98 pkt  (w ubiegłym roku ze względu na równą ilość punktów na granicznym miejscu i sąsiednich - nie wykorzystano pelnego limitu)

Uchwała zespołu sprawdzającego Nr 9 z dnia 17 lipca 2015 r. w sprawie uszeregowania zsumowanych wyników postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej w 2015 r.

 

Gratulujemy wszystkim nad kreską, a reszcie życzymy sukcesu za rok.yes

 

Joomla templates by a4joomla