Data szkolenia: 03 listopada 2015 r.  Miejsce szkolenia: Sąd Okręgowy w Warszawie

Profile

Niestety grupa docelowa to: sędziowie i asystenci sędziów Sądu Okręgowego w Warszawie oraz Sądów Rejonowych z Okręgu Warszawskiego - pion pracy, a chętnie wziąłbym udział w szkoleniu o takiej te tematyce..  No i do stolicy szmat drogi no

Wykładowcy:

Małgorzata Terlikowska – Dyrektor Departamentu Prawnego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, wieloletni pracownik administracji rządowej, autorka wielu ustaw, w tym ustawy o pracownikach samorządowych, autorka wielu ekspertyz, opinii i publikacji z zakresu administracji publicznej. Prawnik, legislator, obecnie przygotowuje dysertację naukową z zakresu prawa administracyjnego.

Michał Graczyk – Radca Prezesa Rady Ministrów w Departamencie Prawnym Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Rzecznik Dyscyplinarny w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, wieloletni pracownik administracji rządowej, autor poprzedniej i obecnej ustawy o służbie cywilnej, ekspert i autor wielu publikacji z zakresu administracji publicznej, w tym współautor komentarzy do ustawy o służbie cywilnej oraz ustawy o pracownikach samorządowych. Prawnik, legislator, obecnie przygotowuje dysertację naukową z zakresu prawa międzynarodowego.

Więcej informacji tutaj

A tak na marginesie, chyba nie jest to niszowy temat, a roszczenia sporadyczne -  jeśli postanowiono zorganizować to szkolenie.

Joomla templates by a4joomla