Konkurs  rozstrzygnięty

Profile

Podczas uroczystości z okazji Dnia Służby Cywilnej” Szef Służby Cywilnej Claudia Torres-Bartyzel wręczyła nagrody w konkursie „Profesjonaliści w służbie obywatelom”.

Przewodniczący Komisji Konkursowej Jan Pastwa przedstawił różne aspekty pracy komisji i okoliczności, które komisja brała pod uwagę, pracując nad rozstrzygnięciem konkursu. Gościem uroczystości był prof. Janusz Czapiński, który przedstawił diagnozę społeczną w odniesieniu do urzędników.

Laureaci

Laureatami konkursu Szefa Służby Cywilnej „Profesjonaliści w służbie obywatelom” zostali:

Urząd Skarbowy w Wołowie, który zgłosił projekt „Informowanie podatników o przysługujących im ulgach wynikających z przepisów ustawy o podatku od spadków i darowizn”orazUrząd Skarbowy w Rawiczu, który zaprezentował projekt „SMS i telefon tanią i skuteczną formą komunikacji z klientem”.

Wyróżnieni

Wyróżnienia w konkursie otrzymały urzędy administracji rządowej, realizujące następujące projekty:

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie ‒ „Wyrób paszport” – wykorzystanie mediów społecznościowych w służbie obywatelom,
Dolnośląski Urząd Skarbowy we Wrocławiu – „Zaproszenie prezesów spółek mających problemy z zapłatą podatków na spotkanie z naczelnikiem urzędu”,
Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach – „Elektroniczny rejestr wolnych miejsc w placówkach opiekuńczych w województwie śląskim”.
Urząd Skarbowy w Piekarach Śląskich ‒ za stałą i konsekwentną współpracę z mediami.

Informacja z portalu dsc.kprm.gov..pl

Joomla templates by a4joomla