...rozstrzygną się losy KAS

Na skarbowcach.pl wrzucili sprawozdanie podkomisji w sprawie KAS. Komisja wnioskuje o przyjęcie projektu ustawy. Lada moment więc zaczną rozstrzygać się nasze losy. Celnicy.pl natomiast opublikowali notatkę ze spotkania z min. Morawieckim i min. Banasiem. Czytamy tam m. in.:
Po uchwaleniu ustawy ds. Krajowej Administracji Skarbowej zostanie powołany zespół przedstawicieli Szefa Służby Celnej oraz związków zawodowych ds. zatrudnienia pracowników i funkcjonariuszy w KAS uprawniony do opiniowania decyzji kadrowych wobec których zostaną złożone odwołania. Opinie te będą brane pod uwagę w procesie podejmowania decyzji kadrowych przez Szefa Służby Celnej.
Chyba nie ma już żadnych wątpliwości, że KAS wejdzie. A co będzie dalej? No cóż, chciałabym napisać, że zbieram ekwipunek i udaję się na Łysą Górę żeby odprawić kilka obrzędów i zajrzeć w przyszłość. Niestety, nie jest mi dane, bo ekwipunek owszem, zbieram, ale jadę nieco dalej na południe. Przez niemal tydzień będziemy ciężko pracować nad materiałami szkoleniowymi, ale chyba nie tylko. Mam nadzieję, że ta praca będzie miała jakiś sens, nawet w obliczu tych zmian. Wszak nie ma nic gorszego niż praca na marne... Obawiam się, że przez ten tydzień raczej niewiele będę miała czasu dla portalu.
Tymczasem polecam Wam świetny tekst Rafała Matyi - Egzamin z dojrzałości. Warto przeczytać.
Ale jeśli zdarzy się coś ważnego, dam znać. Będę czuwać. Nie rozrabiajcie jak mnie nie będzie...
 
Joomla templates by a4joomla