coś dla szefów i kadrowców

ProfileWydawnictwo Beck w swojej publikacji pt. "Służba cywilna. Stosunek pracy. Zarządzanie zasobami ludzkimi" oferuje pełen przekrój wyjaśnień, informacji, przykładów i wzorów dokumentów, które są niezbędne lub przydatne w realizacji przepisów regulujących działanie służby cywilnej. Począwszy od naboru, poprzez zatrudnienie, ocenę, wartościowanie, wynagradzanie, rozwój zawodowy i wszystkie pozostałe elementy, co nawiązuje również oczywiście do standardów ZZL. Zresztą, sami spójrzcie na spis treści. Jak czytamy na stronie wydawnictwa:

 

Praktyczny poradnik, dzięki któremu osoby pracujące w kadrach lub departamencie prawnym w urzędach służby cywilnej zgodnie z prawem wypełnią wszystkie obowiązki wynikające z procesu zatrudnienia członków korpusu służby cywilnej od nawiązania stosunku pracy do jego rozwiązania.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ. Dla instytucji zainteresowanych publikacją będę miała dwa egzemplarze gratis. Wszystko co trzeba zrobić to wysłać maila ze zgłoszeniem zawierającym nazwę i adres instytucji na adres portalu. Wysyłka na mój koszt i kto pierwszy ten lepszy. Gdyby zdarzyło się, że trafią się dwa zgłoszenia dokładnie o tej samej godzinie, decyduje wielkość urzędu. Ponieważ jestem przekorna, przewagę będzie miała ta mniejsza - mniejsze mają niższe budżety. Acha - i mile widziana propozycja zwrotu, który mógłby zastąpić te koszmarne "zasoby ludzkie"...

Joomla templates by a4joomla