my_brain_hurtsJakiś czas temu, pradopodobnie pod wpływem nagłego przypływu uczuć do organu nadrzędnego, zamieściliśmy na portalu sondę z zapytaniem:

"Jak oceniasz współpracę Twojego urzędu z organem nadrzędnym ?"

. W sondzie możecie brać nadal udział, lecz ponieważ "wisi" ona na stronie już jakiś czas i wzięło w niej udział ponad 20% zarejestrowanych użytkowników portalu, postanowiliśmy nieco przyjrzeć się wynikom tego plebiscytu [...]

Okazuje się, że tylko 29,5% uczestników ocenia współpracę jako znakomitą (8,2%) bądź poprawną (21,3%). Natomiast aż 70,5% biorących udział w sondzie wyraża się negatywnie o tej współpracy oceniając ją mniej lub bardziej krytycznie:

  1. 6,6% ocenia współpracę z organem nadrzędnym jako fatalną;

  2. 37,7% stwierdza, że w ramach podległości trudno mówić w ogóle o współpracy, zaś

  3. 18% pozwoliło sobie na dość ekstremalne stwierdzenie, iż "taką współpracę to można sobie pod tramwaj podłożyć". Przypuszczamy, że wyrazicielami tego rodzaju poglądu byli przedstawiciele urzędów zlokalizowanych w miastach posiadających tego rodzaju środek zbiorowej komunikacji publicznej, gorzej jeśli w siedzibie organu nadrzędnego takowego pojazdu brak, wówczas trudno powiedzieć, pod co ową "współpracę" podłożyć.

Sonda trwa nadal, zapraszamy do dalszego udziału.

Jeśli macie własne propozycje sond, zawsze możecie do nas napisać, wystarczy wejść w zakładkę "Napisz do nas" w górnym panelu strony.


 

Joomla templates by a4joomla