Miło nam poinformować, iż podjęliśmy współpracę z

Akademią Służby Publicznej

Akademia Służby Publicznej - „Przez służbę publiczną do społeczeństwa obywatelskiego”

to inicjatywa akademicka, mająca na celu rozpropagowanie idei służby publicznej i społeczeństwa obywatelskiego or

az wartości z nimi związanych pośr

ód ludzi, którzy poprzez swo

je praktyczne zaangażowanie przyczyniają się do rozwoju państwa i społeczeństwa polskiego.

baner

Może Ty skorzystasz z tej oferty? 

Szanowni Państwo,

 

Pragniemy przedstawić Państwu projekt „Akademia Służby Publicznej – Przez służbę publiczną do społeczeństwa obywatelskiego.” Jest to inicjatywa akademicka, mająca na celu rozpropagowanie idei służby publicznej i społeczeństwa obywatelskiego oraz wartości z nimi związanych pośród ludzi, którzy poprzez swoje praktyczne zaangażowanie przyczyniają się do rozwoju państwa  i społeczeństwa polskiego.

Do udziału w tym przedsięwzięciu zapraszamy zarówno grono studentów oraz młodych absolwentów jak również wszystkich obecnych w szeroko pojętym sektorze publicznym, a którzy wykazują zainteresowanie do działalności o wysokim standardzie merytorycznym i etycznym na rzecz społeczeństwa obywatelskiego w ramach służby publicznej.

 

Właściwą częścią projektu będą cztery zjazdy, których tematyka odpowiadać będzie kolejno czterem wymiarom służby publicznej – ogólnopolskiemu, samorządowemu, związanemu z działalnością organizacji pozarządowych oraz kulturowemu. Tematem zjazdu I będzie „Polityka jako służba publiczna” - odbędzie się on 12 i 13 marca 2011 roku. Zjazd II będzie miał miejsce 26 i 27 marca 2011 roku, a jego motywem przewodnim będzie „Samorządowy wymiar służby publicznej.” Podczas III-ego zjazdu – 9 i 10 kwietnia 2011 roku – zastanowimy się wspólnie z uczestnikami i ekspertami nad miejscem organizacji pozarządowych w społeczeństwie obywatelskim. Zjazd ostatni – IV – odbędzie się 16 i 17 kwietnia 2011 roku, a jego temat brzmieć będzie „W służbie społeczeństwu poprzez kulturę.” Zjazd ten będzie jednocześnie uroczystym podsumowaniem całego przedsięwzięcia.Joomla templates by a4joomla