20 września br. Departament Służby Cywilnej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów organizuje, już po raz drugi, konsultacje dla przedstawicieli administracji rządowej odbywające się pod hasłem Dowiedz się więcej, działaj sprawniej – dzień otwarty dla służby cywilnej II. Konsultacje odbędą się w gmachu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie.

Dzień otwarty jest organizowany przede wszystkim z myślą o pracownikach administracji rządowej szczebla wojewódzkiego i powiatowego. Jest on doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy w zakresie funkcjonowania systemu służby cywilnej. W czasie konsultacji uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania w bezpośredniej rozmowie z ekspertami z różnych dziedzin. Ponadto będą mogli zapoznać się z prezentacjami na temat służby cywilnej oraz praktycznych aspektów zarządzania zasobami ludzkimi w korpusie służby cywilnej.

Więcej pod adresem: http://dsc.kprm.gov.pl/aktualnosci/dowiedz-sie-wiecej-dzialaj-sprawniej-dzien-otwarty-dla-sluzby-cywilnej-ii

Joomla templates by a4joomla