Na stronie DSC...

...znajdziecie LIST ministra Brodzińskiego, w którym żegna się z nami i dziękuje członkom korpusu służby cywilnej za współpracę.

Według doniesień Forbes Sławomir Brodziński został Głównym Geologiem Kraju i wiceministrem środowiska. Tak mi się jakoś skojarzyło, że może łatwiej węgiel fedrować niż przekonać polityków że urzędnicy też ludzie... W każdym razie rozstajemy się po pięciu latach i pan Minister rusza w swoją stronę, a my w swoją... z tym że my z nadal zamrożoną kwotą bazową, co w ogromnej większości przypadków jest tożsame z zamrożeniem wynagrodzenia.

W każdym razie jedno trzeba przyznać: za tej kadencji uchyliły się nieco drzwi DSC i trochę inaczej wyglądają relacje szarych pracowników z "górą" - spytajcie np. koleżankę/ kolegę z kadr. "Drzwi otwarte" to jedno, a możliwość zadawania pytań bezpośrednio osobom zajmującym się w DSC szkoleniami czy słynnym już sprawozdaniem SWEZ_HR na przykład to na codzień całkiem inna sprawa. W dodatku zadawania pytań na które się otrzymuje odpowiedź.... Tak czy inaczej: w imieniu portalu życzymy Panu Ministrowi powodzenia i również dziękujemy za współpracę.

Przed nami zagadka (kto obejmie służbę cywilną i jakie ma pomysły?), przed panem Ministrem łupki (nieco się zmieni zakres czynności). A co dalej ze służbą cywilną? Ano, niedługo pewnie się przekonamy...

Joomla templates by a4joomla