Departament Służby Cywilnej  zaprasza...

do włączenia się w ocenę funkcjonujących od paru już lat przepisów zarządzenia nr 70 Prezesa Rady Ministrów z dnia 6 października 2011 r.

Wielokrotnie na łamach portalu i forum wypowiadaliśmy bardziej lub mniej pochlebne opinie na temat  przestrzegania zasad służby cywilnej oraz zasad etyki korpusu służby cywilnej. Jest okazja by te nasze przemyślenia przekazać do DSC.

Warto chyba, by oprócz głosów dyrektorów generalnych urzędów, kierowników części spośród urzędów administracji rządowej, a także różnych ekspertów nie zabrakło też opinii osób, które codziennie w ramach tych zasad mają obowiązek 24 godziny na dobę pracować, wypoczywać, oddychać...

DSC zachęca do wypełnienia ankiety przeznaczonej dla członków korpusu służby cywilnej. Ma to być ważny wkład do toczącej się dyskusji na temat zagadnień etyki w służbie cywilnej.

Niestety moje pierwsze próby otworzenia ankiety były nieudane. Nie wiem czy to wina mojej przeglądarki internetowej, czy tez mały falstart DSC. W każdym razie śledźcie rozwój wypadków i próbujcie. Informacja źródłowa tutaj.

A  wypełnioną ankietę należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 30 czerwca br.

Joomla templates by a4joomla